Výprodej skladových vozů

Naše motoristická pouť ZDARMA se stala synonymem dobré pouťové zábavy i obrovských slev na nové i ojeté vozy. Letos pouť nebude.
Doba je složitá a za současného stavu bychom museli výrazně redukovat nejen počet návštěvníků, ale i připravený program. Z takové pouti bychom ani my, ani Vy neměli radost a tak počkáme na příští rok, abychom si ji mohli užít plnými doušky.

Ušetřené peníze jsme rozpustili do slev na nové vozy pro Vás. Nebudeme čekat ani do července, přijďte si klidně ještě dnes. Pokud uvažujete o koupi nového ale i ojetého vozu, máte jedinečnou šanci. Dvouměsíční nouzový stav se výrazně projevil v automobilovém průmyslu a proto všechny naše značky výrazně zlevnily skladové vozy, aby propad prodejů minimalizovaly. A k těmto slevám přidáváme ještě i my budget, který byl připraven na pouť. Využijte tuto mimořádnou šanci a ušetřete až 145.000 Kč. A pozor, prvně se podpory týkají i ojetých vozů do pěti let stáří!

Využijte slevy na skladové vozy až 70.000 Kč, při výkupu vašeho vozu výkupní prémii až 35.000 Kč, slevy při financování až 40.000 Kč, slevy až 16% pro některé cílové skupiny zákazníků, ZDARMA první servisní prohlídka, prodloužené záruky a pomyslnou třešničkou na dortu je úvěr s 0% navýšením s možností odkladu splátek! Vůz tak nemusíte platit hotově, splácíte jej, ale nezaplatíte ani korunu navíc! Navíc je kombinovatelný s odkladem splátek až na dva roky! Teď zaplatíte polovinu, druhou za dva roky a pořád nedáte ani korunu navíc!
A to podobné akce včetně úvěru bez navýšení platí i na naše bazarové vozy do pěti let stáří.

NAŠE SKLADOVÉ VOZY NAJDETE ZDE

KOMPLETNÍ INFORMACE V NAŠICH NOVINÁCH

Bližší informace Vám rád sdělí

. Vedoucí prodejů
Zdeněk Šlapák
mob.: 775 884 827
slapak@autonejdl.cz

 

Jak hodnotíte naši práci?
.

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4