Ruční mytí vozů

Nechte si umýt Váš vůz od zbytků soli v naší ruční myčce aktivní pěnou za pouhých 200 Kč včetně navoskování. Postarat se ale, můžeme i o interiér Vašeho vozu.

banner3

Když usedáme do vozu, uzavíráme se do malého prostoru, ve kterém musíme strávit i několik hodin. Jíme zde bagetu z benzínky, ve střehu se udržujeme žvýkačkami a bonbony …

I když se budeme snažit sebe více, interiér vozu našim rychlým tempem života trpí. Zvláště s malými dětmi, nebývá o nehody nouze a udržet čistý interiér je téměř nadlidský úkol. Pokud se i nadále chcete ve voze cítit příjemně, je čas od času nutno provést „generální” úklid. Buď si jej provedete sami a strávíte podle důkladnosti od jedné hodiny až po celý den nebo vůz přivezete k nám do AUTO NEJDL.

Váš vůz umyjeme aktivní pěnou včetně disků a podběhů, vysušíme a ošetříme voskem. V interiéru jsou pak dvě cesty, suchá nebo mokrá.
Suchá cesta obsahuje kompletní vysátí vozu výkonným vysavačem (koberce, sedačky, čalounění dveří a zavazadlový prostor). Umytí gumových koberců, vyčištění plastových dílů přístrojové desky a interiéru chemickými přípravky. Vyčištění vnějších i vnitřních ploch všech skel.
Mokrá cesta navíc obsahuje tepování sedaček, výplní dveří, kufru a podlahy.

tepovani

A jaké jsou ceny? Mytí aktivní pěnu včetně vosku vyjde na 200 Kč. Čištění interiéru suchou cestou včetně mytí a voskování Vás vyjde na 500 Kč. Čištění interiéru mokrou cestou – tepování – vychází dle stupně znečištění od 2.000 Kč.

Má-li Váš vůz vypadat opět jako nový, bude již stačit pouze jediné. Kompletní rozleštění (renovace) laku s cenou od 1.500 Kč a Váš vůz se bude blýskat minimálně tak, jako když jste si jej nový vezli z autosalonu.

Chcete si nechat umýt vůz nebo kompletně vytepovat? Zavolejte nám

SERVIS AUTO KELLY

Servis AUTO KELLY
Josef Voráček
tel.: 376 358 616
voracek@autonejdl.cz
vedoucí servisů
Petr Aubrecht
tel.: 376 358 609
aubrecht@autonejdl.cz

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4