Ojeté vozy

Ojeté vozy

Navštivte jediný zastřešený autobazar v Plzeňském kraji a vyberte si svůj nový vůz v pohodlí a suchu
Ojeté vozy máme rozděleny do třech kategorií:

 

  • Pro ty nejnáročnější zákazníky, kteří hledají zánovní automobil, máme připravené roční vozy značky Škoda. Jedná se o auta mladší osmnácti měsíců v perfektním technickém stavu s bohatou výbavou a českým původem. Maximální počet najetých kilometrů je do 30 000. Záruka na vůz čtyři až pět let od data uvedení do provozu. Navíc záruka výměny vozu v případě nespokojenosti.
  • Další kategorie ŠKODA Plus vyzkoušené zahrnuje ojeté vozy všech značek do stáří pěti let a splňujících zároveň přísná kvalitativní kritéria. Kromě jistoty koupě technicky prověřeného vozu s jasným původem a stavem km vám jako partner programu ŠKODA Plus můžeme nabídnout řadu dalších výhod. Na tyto výhody se informujte u prodejců.
  • Poslední ale přesto velice vyhledávanou kategorií jsou ojeté vozy bez omezení stáří a najetých kilometrů. Ale i tyto vozy velice pečlivě prověřujeme a v případě potřeby na nich provádíme potřebný servis tak aby bez problémů vyhovovaly provozu na pozemních komunikacích. Všechny vozy mají předprodejní kontrolu a jsou prověřovány v dostupných systémech, kde se ověřuje skutečné stáří, stav ujetých km, zda vůz nebyl havarován, popřípadě odcizen.

Podívejte se na aktuální nabídku ojetých vozů

Přečtěte si více o programu ŠKODAa Plus

Chcete abychom vykoupili Váš stávající vůz?

ZAVOLEJTE NÁM A VYBERTE SI SVŮJ NOVÝ VŮZ

hosekVedoucí autobazaru
Jan Hošek
tel.: 721 449 112
hosek@autonejdl.cz
Prodejce
Tomáš Terš
tel.: 725 150 181
ters@autonejdl.cz