O nás

Přes 50 let poskytuje náš areál pomoc všem motoristům, z toho již 20 let pod naším vedením a těšíme se, že Vám budeme pomáhat i v letech dalších.

Jeden areál, 5 showroomů nejprodávanějších značek (ŠKODA, CITROËN, HYUNDAI, RENAULT, DACIA) a autobazar specializující se na výhodné roční vozy. 5 autorizovaných servisů, které doplňuje AUTO KELLY servis starších vozů. Každý den si u nás 4 zákazníci vyberou svůj nový nebo ojetý vůz, z našich servisů odjede přes 49 opravených vozů a dalších více než 53 jich prohlédneme na STK.

Našich služeb využívají soukromé osoby, podnikatelé i nadnárodní firmy. Plníme přání panu Novákovi i velkým společnostem jako je České pošta, Pekárny a cukrárny Klatovy, Rodenstock, ČEZ. Lesní stavby, Novares či leasingové společnosti ARVAL, ALD Automotive a další. Věříme, že stejně kvalitně dokážeme s vozovým parkem pomáhat i Vám.

Uvažujete o obměně vozového parku?

Pomůžeme Vám zorientovat se v nabídkách jednotlivých značek a najít nejvýhodnější nabídku nejen vozů, pojištění ale i financování. Ne vždy je nutné kupovat, často může být výhodnější i pouhý pronájem operativním leasingem. Nabídneme i odkup dosluhujících vozidel.

Hledáte partnera pro servis Vašich vozů?

Pomůžeme s běžným servisem i při opravách po haváriích. Od mytí vozů aktivní pěnou a tepování interiérů, přes běžný servis, výměnu čelních skel a pneuservis až po klempířské práce a lakování. Zapůjčíme náhradní vůz, pomůžeme s vyřízením pojistných událostí. Cokoli se během provozu Vašich vozů stane, umíme vyřešit.

Protože si našich zákazníků vážíme, máme pro ně připravenu VIP kartu plnou výhod a slev, díky které výrazně šetří při provozu svého vozu.

Chcete ulehčit správu Vašeho vozového parku?

Pomůžeme Vám třeba jen s aktuální opravou vozu, ale rádi s Vámi budeme řešit i dlouhodobější spolupráci ať při servisu nebo obměnách vozového parku.

 

Máme rádi svoji práci a máme rádi i naše zákazníky. Těšíme se, že i Vy se stanete našim zákazníkem

Řešení sporů

Jak hodnotíte naši práci?
.

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4