O nás

O nás

Autosalon a autoservis ŠKODA, Citroën, Hyundai, Renault, Dacia
AUTO NEJDL s.r.o.
Domažlické předměstí 610, Klatovy
IČO: 47715804, DIČ: CZ47715804

Pracovní doba servis: Pondělí – Pátek 7:00 – 17:00
Pracovní doba prodej nových a ojetých vozů: Pondělí – Pátek 8:00 – 17:00
Pracovní doba pojistné události: Pondělí – Pátek 7:00 – 16:00

 

Přes 50 let poskytuje náš areál pomoc všem motoristům, z toho již 20 let pod naším vedením a těšíme se, že Vám budeme pomáhat i v letech dalších.

Jeden areál, 5 showroomů nejprodávanějších značek (ŠKODA, CITROËN, HYUNDAI, RENAULT, DACIA) a autobazar specializující se na výhodné roční vozy.
Jeden areál, 5 autorizovaných servisů, které doplňuje AUTO KELLY servis starších vozů.
Každý den si u nás 5 zákazníků vybere svůj nový nebo ojetý vůz, z našich servisů odjede přes 49 opravených vozů a dalších více než 53 jich prohlédneme na STK.

Našich služeb využívají soukromé osoby, podnikatelé i nadnárodní firmy. Plníme přání panu Novákovi i velkým společnostem jako je Česká pošta, Pekárny a cukrárny Klatovy, Rodenstock, ČEZ, Lesní stavby, Novares či leasingové společnosti ARVAL, ALD Automotive a další. Věříme, že stejně kvalitně dokážeme s vozovým parkem pomáhat i Vám.

Uvažujete o obměně vozového parku?
Pomůžeme Vám zorientovat se v nabídkách jednotlivých značek a najít nejvýhodnější nabídku nejen vozů, pojištění ale i financování. Ne vždy je nutné kupovat, často může být výhodnější i pouhý pronájem operativním leasingem. Nabídneme i odkup dosluhujících vozidel.

Hledáte partnera pro servis Vašich vozů?
Pomůžeme s běžným servisem i při opravách po haváriích. Od mytí vozů aktivní pěnou a tepování interiérů, přes běžný servis, výměnu čelních skel a pneuservis až po klempířské práce a lakování. Zapůjčíme náhradní vůz, pomůžeme s vyřízením pojistných událostí. Cokoli se během provozu Vašich vozů stane, umíme vyřešit.

Protože si našich zákazníků vážíme, máme pro ně připravenu VIP kartu plnou výhod a slev, díky které výrazně šetří při provozu svého vozu.

Chcete ulehčit správu Vašeho vozového parku?
Pomůžeme Vám třeba jen s aktuální opravou vozu, ale rádi s Vámi budeme řešit i dlouhodobější spolupráci ať při servisu nebo obměnách vozového parku.

Naši firmu také můžete znát díky kulturně společenským akcím. Nejznámější a největší je naše „klatovská pouť v AUTO NEJDL“. Bohatý program pro všechny věkové skupiny každoročně přiláká na 5 tisíc lidí. Klatovská pouť ale samozřejmě není pouze o zábavě, na servisu kontrolujeme vozy zákazníků před dovolenou a rekordem akce je celkem 36 prodaných vozů za jediný den. S našimi zákazníky a příznivci se setkáváme i před Vánoci. Nejdříve jsme dělali komorní Mikulášskou besídku, která v roce 2017 přerostla v obří akci KRAMPUSlauf s pravými rakouskými čerty a strašidly, kterou navštěvují tisícovky lidí z blízkého i širokého okolí.

Děkujeme Vám, že jste těch 20 let s námi a těšíme se na další společné roky.