O nás

19 let Vám prodáváme a opravujeme vozy značek ŠKODA, Citroën, Renault a Dacia.

Prodali jsme přes 6.800 nových vozů. Kdybychom všechny pozvali na narozeninovou oslavu, udělají souvislou řadu dlouhou 32 km, či zaplní 15 klatovských náměstí. K tomu několik tisíc ojetých vozů, desítky skútrů a motorek a přes půl milionu pracovních hodin našich mechaniků strávených na vozech našich zákazníků!

 

Děkujeme Vám, že jste těch 19 let s námi a těšíme se na další společné roky.

Naši firmu také můžete znát díky kulturně společenským akcím. Nejznámější a největší je naše „klatovská pouť v AUTO NEJDL“. Bohatý program pro všechny věkové skupiny každoročně přiláká na 5 tisíc lidí. Klatovská pouť ale samozřejmě není pouze o zábavě, na servisu kontrolujeme vozy zákazníků před dovolenou a rekordem akce je celkem 36 prodaných vozů za jediný den.

 

Oblíbené u motoristů jsou i naše jarní a zimní servisní prohlídky. Za akční cenu přezouváme pneumatiky a pomáháme s údržbou vozů. A protože téměř každý motorista má přítelkyni, manželku, děti, vnoučata, jsou i tyto servisní dny s doprovodným společenským programem, jako je různé vyrábění nebo drakiáda.

S našimi zákazníky a příznivci se setkáváme i před Vánoci. Nejdříve jsme dělali komorní Mikulášskou besídku, která v roce 2017 přerostla v obří akci KRAMPUSlauf s pravými rakouskými čerty a strašidly, kterou navštěvují tisícovky lidí z blízkého i širokého okolí.

Máme rádi svoji práci a máme rádi i naše zákazníky. Těšíme se, že i Vy se stanete našim zákazníkem

Řešení sporů

Jak hodnotíte naši práci?
.

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4