Nový Renault Master

Na trh uvádíme novou generaci tohoto veleúspěšného modelu, který se již řadu let řadí mezi 3 nejprodávanější užitkové vozy v Evropě a usnadňuje život podnikatelům a profesionálním řidičům v bezmála 50 zemích světa. A to znamená šanci obohatit svůj vozový park o vůz nabitý nejnovějšími technologiemi a splňující aktuální bezpečnostní a provozní standardy a nebo naopak pořídit s velkou slevou některý z posledních skladových vozů odcházející generace.

Proč právě Renault Master?

Laická i odborná veřejnost oceňuje jeho výkonnost, všestrannost a odolnost a dle společnosti DEKRA se jedná o nejspolehlivější užitkový vůz na německém trhu. Nový Master ale nezůstává spát na vavřínech a přistupuje k zásadním změnám produktové nabídky: nový design, motory, nová moderní výbava, technologické inovace … Na trh přichází nový atraktivní dodávkový vůz, Nový RENAULT MASTER.

Jedná se o tržně úspěšný a prověřený vůz – nabízí až 350 různých variant včetně 6 verzí s motorem Z.E. s nulovými emisemi … Master je zákazníky po celém světě vnímaný jako odolný vůz, který je schopen splnit jejich specifické profesní potřeby. V roce 2018 se prodalo 104 000 vozidel, z toho více než 50 % tvořily přestavby.

Funkce a výbava, které nás odlišují? Motor Diesel 2.3 l je známý svou spolehlivostí, je výkonný a současně úsporný. Ověřený a testovaný podle přísných standardů Aliance Renault Nissan a našich partnerů (Mercedes) z pohledu odolnosti v zátěži a v náročných provozních podmínkách (zima, teplo, prach, nadmořská výška …). Ergonomický a kvalitně zpracovaný interiér, množství asistenčních systému, a v neposlední řadě rozmanitost při výběru rozměrů klasického dodávkového vozu Master Furgon, který bude vyhovovat právě potřebám Vašeho podnikání (4 délky a 3 výšky vozu) a možnost továrních či autorizovaných nástaveb – ať už se jedná o valníky, skříňové či chladící nástavby, podvozek vhodný pro řadu různých nástaveb, s předním i zadním pohonem, nyní i s pohonem 4×4 a také v elektrické verzi. Renault Master je zkrátka tou správnou volbou.

Nový MASTER, nezpochybnitelný zlatý standard v oblasti užitkových vozů, je nabízen ve více než 350 verzích a vyhovuje požadavkům jakéhokoliv druhu podnikání a potřebám všech uživatelů. K dispozici je v několika délkách a výškách jako furgon, valník, sklopný valník,. Jeho zcela přepracovaná přední část odráží charakter jeho uživatelů: houževnatost.

Nový RENAULT MASTER Furgon nabízíme nyní za akční cenu od 420.000,- Kč bez DPH za nejmenší variantu L1H1 s ložnou plochou o délce 2583 mm, tedy o kapacitě pro 3 europalety, nejžádanější rozměr L3H2 s kapacitou 5 europalet je nyní k dostání za akčních 507.500,- Kč bez DPH.

K dispozici navíc zbývá posledních několik vozů doprodejové končící generace RENAULT MASTER právě v rozměru L3H2, a to již od 492.000,- Kč bez DPH. Při odběru více vozů Vám navíc zajistíme individuální fleetové podmínky, protože věrnost se vyplácí.

Při značkovém financování Renault Finance formou úvěru s nejnižší možnou úrokovou sazbou od nás nyní ke každému vozu dostanete také sadu zimních pneumatik zdarma.

Neváhejte tedy ani minutu, skladové zásoby výprodejových vozů se rychle tenčí a pokud chcete nový Renault Master pořídit ještě letos, je nejvyšší čas navštívit AUTO NEJDL s.r.o.

 

PRODEJ A SERVIS RENAULT

Prodejce Renault
Zdeněk Šlapák
tel.: 775 884 827
slapak@autonejdl.cz
  Prodejce Dacia
Radek Mimochodek
tel.: 602 315 379
mimochodek@autonejdl.cz

Jak hodnotíte naši práci?
.

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4