Novinka ŠKODA SCALA

 

ŠKODA SCALA s benzinovým agregátem 1,0 TSI/70 kW s pětistupňovou manuální převodovkou ve výbavovém stupni Ambition bude k dispozici za 369 900 Kč v druhém čtvrtletí letošního roku. První vozy tak budou vyjíždět se silnější variantou 1,0 TSI/85 kW za 394 900 Kč nebo s příplatkem 40 000 Kč za vznětový motor 1,6TDI/85 kW.

Díky mnoha prvkům pasivní bezpečnosti, mj. šesti standardně dodávaným airbagům a řadě asistenčních systémů, které byly dříve vyhrazeny pouze automobilům vyšších tříd, je SCALA jedním z nejbezpečnějších automobilů kategorie hatchback v segmentu vozů kompaktní třídy.

Jako první zástupce této třídy je standardně vybavena LED předními a zadními svítilnami. Moderní design doplňuje také nejnovější digitální technologie integrovaná ve vozidle. Flexibilně konfigurovatelný Virtuální Kokpit, který je dostupný na přání, má displej o velikosti 10,25”, což je největší displej v rámci třídy kompaktních vozů. SCALA je také díky standardně zabudované kartě eSIM stále online a nabízí jak funkce tísňového volání, tzv. eCall, tak proaktivní servisní služby a k dispozici jsou i nové online služby z portfolia ŠKODA Connect.

„Model SCALA nově definuje hodnoty značky ŠKODA,“ říká Luboš Vlček, ředitel ŠKODA AUTO Česká republika. „Jde o zcela nový technicky a technologicky jedinečný automobil s širokou plejádou nejmodernějších asistenčních systémů. SCALA není jen praktická, přidává emotivní a dynamický nadčasový design, velkorysý prostor pro posádku a její zavazadla, čímž převyšuje většinu konkurentů v segmentu.”

Na český trh vstupuje SCALA s bohatou základní výbavou Ambition, která zahrnuje například: klimatizaci, tempomat, LED přední a zadní svítilny, mlhové světlomety, 16″ ocelová kola Tecton, palubní počítač Maxidot, infotainment Swing s 6,5″ barevným dotykovým displejem a Bluetooth nebo elektricky nastavitelná vnější zpětná zrcátka s vyhříváním. Vysoký bezpečností standard vozu podtrhuje světelný asistent s funkcí automatického zapínání potkávacích světel, asistent rozjezdu do kopce, asistent hlídání jízdního pruhu (Lane Assist), systém sledování prostoru před vozem (tzv. Front Assist) s funkcí nouzového brždění a detekcí chodců.

Nejvyšší výbavový stupeň Style startující na ceně 449 900 Kč (1,0TSI/85 kW) přidává 17″ kola z lehké slitiny Stratos, Bi-LED přední světlomety s funkcí adaptivního svícení a přisvěcováním při odbočování, TOP LED zadní svítilny s animovaným ukazatelem směru jízdy, automatickou dvouzónovou klimatiza-ci Climatronic, infotainment Bolero s 8″ barevným dotykovým displejem, osmi reproduktory a funkcí SmartLink+, umožňující zrcadlení mobilního zařízení na displeji vozidla. Dále např. protažené sklo víka zavazadlového prostoru, chromované doplňky vně i uvnitř vozu, kožený multifunkční volant, světelný a dešťový asistent, ambientní osvětlení interiéru, startovací tlačítko Easy Start, zadní parkovací senzory, vyhřívaná přední sedadla, vyhřívané trysky ostřikovačů a mnoho dalších prvků výbavy. (zdroj: skoda-storyboard.com/cs)

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Váš dotaz

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Bližší informace o nabídce včetně spočtení úvěru na míru Vám rádi zajistí naši prodejci

PRODEJ A SERVIS ŠKODA

ondrus Vedoucí prodeje
Jakub Ondřich
tel.: 376 358 621
ondrich@autonejdl.cz
stastny Prodejce ŠKODA
Rostislav Šťastný
tel.: 376 358 622
stastny@autonejdl.cz
halada Prodejce ŠKODA
Pavel Halada
tel.: 376 358 700
halada@autonejdl.cz

No posts found.

Jak hodnotíte naši práci?
.

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4