Kontakty

 

     AUTO NEJDL s.r.o.
Autosalon a autoservis ŠKODA, Citroën, Renault, Dacia
Domažlické předměstí 610, Klatovy
IČO: 47715804, DIČ: CZ47715804

Pracovní doba prodej:
Pondělí – Pátek 8:00 – 17:00

Pracovní doba servis:
Pondělí – Pátek 7:00 – 17:00

Pracovní doba pojistné události:
Pondělí – Pátek 7:00 – 16:00

Sobota, Neděle ZAVŘENO

 

Než k nám přijedete, můžete se po našich salonech projít virtuálně 😉

 

.. Recepce
Radka Bendová
tel.: 376 358 700
mob.: 607 864 237
info@autonejdl.cz
kalistova Účetní
Jaroslava Kalistová
tel.: 376 358 611
kalistova@autonejdl.cz

PRODEJ A SERVIS ŠKODA

stastny Prodejce ŠKODA
Rostislav Šťastný
tel.: 376 358 622
stastny@autonejdl.cz
ondrus Vedoucí prodeje
Jakub Ondřich
tel.: 376 358 621
ondrich@autonejdl.cz
halada Prodejce ŠKODA
Pavel Halada
tel.: 376 358 700
halada@autonejdl.cz
Příjem oprav
Tomáš Stupka
tel.: 376 358 603
stupka@autonejdl.cz
Příjem oprav
Petr Schröpfer
tel.: 376 358 602
petr@autonejdl.cz
misek_2 Příjem oprav
Josef Míšek
tel.: 376 358 601
misek@autonejdl.cz

PRODEJ A SERVIS CITROËN

prouza Vedoucí prodeje
Ing. Viktor Prouza
tel.: 376 358 704
prouza@autonejdl.cz
bace Příjem oprav
Petr Bače
tel.: 376 358 705
bace@autonejdl.cz
peksa Příjem oprav
Tomáš Peksa
tel.: 376 358 702
peksa@autonejdl.cz

PRODEJ A SERVIS RENAULT A DACIA

rubas Prodejce Renault
Michal Rubáš
tel.: 376 358 740
rubas@autonejdl.cz
Prodejce Dacia
Radek Mimochodek
tel.: 376 358 742
mimochodek@autonejdl.cz
cihlar Servis Renault a Dacia
Jaroslav Cihlář
tel.: 376 358 741
cihlar@autonejdl.cz
divis Servis Renault a Dacia
Miloslav Diviš
tel.: 376 358 743
divis@autonejdl.cz

SERVIS HYUNDAI

Příjem oprav
Michal Terš
tel.: 376 358 761
mters@autonejdl.cz

AUTOBAZAR ŠKODA Plus

hosek Vedoucí autobazaru
Jan Hošek
tel.: 376 358 623
hosek@autonejdl.cz
Prodejce
Tomáš Terš
tel.: 376 358 624
ters@autonejdl.cz

POJISTNÉ UDÁLOSTI

kopa Pojistné události
Tomáš Kopa
tel.: 376 358 721
kopa@autonejdl.cz
skarda Pojistné události
Čestmír Škarda
tel.: 376 358 721
skarda@autonejdl.cz
Pojistné události
Dana Oplová
tel.: 376 358 722
oplova@autonejdl.cz

SERVIS AUTO KELLY

Servis AUTO KELLY
Josef Voráček
tel.: 376 358 616
voracek@autonejdl.cz

NÁHRADNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

sedlacek Sklad ŠKODA, HYUNDAI
Petr Sedláček
tel.: 376 358 605
sedlacek@autonejdl.cz
bace Sklad Citroën
Petr Bače
tel.: 376 358 705
bace@autonejdl.cz
divis Sklad Dacia
Miloslav Diviš
tel.: 376 358 743
divis@autonejdl.cz

STŘEDNÍ MANAGEMENT

sladkova Hlavní účetní
Jiřina Sládková
tel.: 376 358 613
sladkova@autonejdl.cz
kodlova Personální
Jana Kodlová
tel.: 376 358 729
kodlova@autonejdl.cz
schavel Marketing
Roman Schavel
tel.: 376 358 615
schavel@autonejdl.cz
Vedoucí prodejů
Zdeněk Šlapák
mob.: 775 884 827
slapak@autonejdl.cz
aubrecht Vedoucí servisů
Petr Aubrecht
tel.: 376 358 609
aubrecht@autonejdl.cz

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

nejdlj Jednatel
Jaroslav Nejdl
tel.: 376 358 717
jnejdl@autonejdl.cz
nejdlt Jednatel
Tomáš Nejdl
tel.: 376 358 612
tnejdl@autonejdl.cz

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4