Kontakty

Kontakty

Autosalon a autoservis ŠKODA, Citroën, Hyundai, Renault, Dacia
AUTO NEJDL s.r.o.
Domažlické předměstí 610, Klatovy
IČO: 47715804, DIČ: CZ47715804

Pracovní doba servis: Pondělí – Pátek 7:00 – 17:00
Pracovní doba prodej nových a ojetých vozů: Pondělí – Pátek 8:00 – 17:00
Pracovní doba pojistné události: Pondělí – Pátek 7:00 – 16:00

    
Recepce
Radka Bendová
tel.: 376 358 700
info@autonejdl.cz

ŠKODA – prodej a servis

Vedoucí prodeje
Jakub Ondřich
mob.: 737 838 740
tel.: 376 358 621
ondrich@autonejdl.cz
Prodejce ŠKODA
Rostislav Šťastný
mob.: 724 203 828
tel.: 376 358 622
stastny@autonejdl.cz
Příjem oprav
Tomáš Stupka
tel.: 376 358 603
stupka@autonejdl.cz
Příjem oprav
Petr Schröpfer
tel.: 376 358 602
petrs@autonejdl.cz
Příjem oprav
Josef Míšek
tel.: 376 358 601
misek@autonejdl.cz

CITROËN – prodej a servis

Vedoucí prodeje
Ing. Viktor Prouza
tel.: 607 294 974
prouza@autonejdl.cz
Příjem oprav
Petr Bače
tel.: 376 358 705
bace@autonejdl.cz
Příjem oprav
Tomáš Peksa
tel.: 376 358 702
peksa@autonejdl.cz

RENAULT A DACIA – prodej a servis

Prodejce Renault
Zdeněk Šimáček
mob.: 602 521 999
tel.: 376 358 740
simacek@autonejdl.cz
Prodejce Dacia
Radek Mimochodek
mob.: 602 315 379
tel.: 376 358 742
mimochodek@autonejdl.cz
Servis Renault, Dacia
Jaroslav Cihlář
tel.: 376 358 741
cihlar@autonejdl.cz
Servis Renault a Dacia
Miloslav Diviš
tel.: 376 358 743
divis@autonejdl.cz

HYUNDAI – prodej a servis

Vedoucí prodeje
Bára Řezníčková
mob.: 725 134 765
tel.: 376 358 766
reznickova@autonejdl.cz
Prodejce Hyundai
Michal Lederer
mob.: 771 124 931
tel.: 376 358 765
lederer@autonejdl.cz
Příjem oprav
Michal Terš
tel.: 376 358 761
mters@autonejdl.cz
Příjem oprav
Michal Jiříček
tel.: 778 784 197
jiricek@autonejdl.cz

AUTOBAZAR ŠKODA Plus

Vedoucí prodeje
Petr Boula
mob.: 721 449 112
tel.: 376 358 623
boula@autonejdl.cz
Prodejce
Tomáš Terš
mob.: 725 150 181
tel.: 376 358 623
ters@autonejdl.cz
Asistent prodeje
Antonín Dušek
tel.: 376 358 624
dusek@autonejdl.cz

SERVIS AUTO KELLY

Servis AUTO KELLY
Josef Voráček
tel.: 376 358 616
voracek@autonejdl.cz

NÁHRADNÍ DÍLY A PŘÍSLUŠENSTVÍ

ŠKODA, HYUNDAI
Aneta Němečková
tel.: 376 358 604
nemeckova@autonejdl.cz
ŠKODA, HYUNDAI, pneu
Jan Věneček
tel.: 376 358 606
venecek@autonejdl.cz
Sklad ŠKODA, HYUNDAI
Tomáš Homolka
tel.: 376 358 605
homolka@autonejdl.cz
Citroën
Petr Bače
tel.: 376 358 705
bace@autonejdl.cz
RENAULT a DACIA
Miloslav Diviš
tel.: 376 358 743
divis@autonejdl.cz

POJIŠTĚNÍ VOZIDEL

Pojištění vozidel
Jana Růžičková
tel.: 778 884 871
ruzickova@autonejdl.cz

POJISTNÉ UDÁLOSTI

Pojistné události
Tomáš Kopa
tel.: 376 358 721
kopa@autonejdl.cz
Pojistné události
Čestmír Škarda
tel.: 376 358 721
skarda@autonejdl.cz
Pojistné události
Dana Oplová
tel.: 376 358 722
oplova@autonejdl.cz

EKONOMICKÉ ODDĚLENÍ

Hlavní účetní
Ing. Šárka Sedláčková
tel.: 376 358 611
sedlackova@autonejdl.cz
Účetní
Petra Vacovská
tel.: 376 358 610
info@autonejdl.cz
Účetní
Kateřina Beránková
tel.: 376 358 610
berankova@autonejdl.cz

STŘEDNÍ MANAGEMENT

Vedoucí prodejů
Zdeněk Šlapák
mob.: 775 884 827
slapak@autonejdl.cz
Vedoucí servisů
Petr Aubrecht
tel.: 376 358 609
aubrecht@autonejdl.cz
Vedoucí servisu ŠKODA
Pavel Prošek
tel.: 376 358 600
prosek@autonejdl.cz
Marketing
Roman Schavel
mob.: 603 569 053
schavel@autonejdl.cz

VEDENÍ SPOLEČNOSTI

Jednatel
Tomáš Nejdl
tel.: 376 358 612
tnejdl@autonejdl.cz
Jednatel
Jaroslav Nejdl
tel.: 376 358 717
jnejdl@autonejdl.cz

 

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.