Auto Kelly autoservis

Zvažujete kam jezdit s vozem na servis? V AUTO NEJDL najdete autorizovaný servis vozů značek Škoda, Citroën, Renault a Dacia a pro starší vozy alternativu v podobě značkového AUTO KELLY autoservisu. Stačí si vybrat.
V autorizovaném servisu máte jistotu, že Váš vůz získá tu nejlepší péči od vyškolených mechaniků s nejmodernějším vybavením. Dokážeme rychleji a lépe diagnostikovat závady. Naše vybavení, znalosti i odvedená práce je pod neustálým drobnohledem automobilek a musí splňovat standardy norem ISO. Jsou-li spokojeny automobilky, jsme si jisti že budete i Vy. Máte starší vůz a hledáte levnější cenu opravy? Všechny naše značky (Škoda, Citroën, Renault) nabízí na vozy starší 5 let výhodnější cenu práce i dílů. Vozu tak můžete i nadále poskytovat tu nejlepší možnou péči za výhodnější cenu.

Na levné a rychlé opravy starších vozů libovolných značek je ideální náš značkový servis AUTO KELLY s hodinovou sazbou již od 330 Kč bez DPH. Náhradní díly si můžete vybrat ze široké palety značkových neoriginálních dílů ve všech cenových hladinách.
Ať se rozhodnete pro jakýkoli z našich servisů, vždy se o Váš vůz budou starat kvalitní a vyškolení mechanici se zázemím a znalostmi autorizovaného servisu. Většinu vozů známe od dob, kdy sjely z výrobních pásů, známe jejich slabá místa, nejčastější závady i to jak je odstranit.
Staráme se o firmy i s vozovým parkem čítajícím více než 60 vozů. Mezi naše zákazníky patří ČEZ, Rodenstock, RWE, Klatovské rybářství, Mlékárna Klatovy a mnoho dalších.

Zavolejte nám, rádi opravíme i Váš vůz

SERVIS AUTO KELLY

Servis AUTO KELLY
Josef Voráček
tel.: 376 358 616
voracek@autonejdl.cz

Jak hodnotíte naši práci?
.

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4