Nový Renault Mégane

Probuďte v sobě vášeň. Skvěle vyvážené proporce, dynamické a smyslné tvary, ušlechtilé linie karoserie a žádné kompromisy: Nový Renault Mégane překvapuje odvahou expresivního designu a výrazným stylem. Pořádná dávka adrenalinu je zaručena. Vášeň se nedá nadiktovat. Vášeň se musí zažít.
Nový Renault Mégane Vás okouzlí na první pohled. Charakteristické uspořádání předních a zadních světel podtrhuje jeho jedinečný vzhled. Pečlivě propracované 16″, 17″ nebo 18″ disky kol imponují svým stylem. Řízení vozu dostává nový rozměr. Emoce vrcholí.

2016-renault-megane-full-specs-released-16l-base-engine-new-7-speed-edc-102365_1 Renault-Megane-2015-(2) (1)
Usedněte za volant Nového Renaultu Mégane. Mysleli jsme na všechno, abychom vám zajistili mimořádné zážitky z jízdy. Před vámi se nachází přístrojový štít s multifunkčním barevným TFT displejem o velikosti 7″*, který se přizpůsobí vámi zvolenému jízdnímu stylu. Přímo ve vašem zorném poli je pak výsuvný barevný head-up displej. Pod volantem se nacházejí dvě pádla umožňující bleskurychlé řazení. Středové konzole vévodí dotyková obrazovka multimediálního systému R-LINK 2 s úhlopříčkou 8,7″, díky níž se budete cítit jako v pilotním kokpitu. Jste připraveni na intenzivní zážitek z jízdy? Start!

Imágenes-del-nuevo-Renault-Megane-GT-2016 renault-megane-2016-gt-tail-lights_630x420
Příjemný pocit z jízdy závisí i na komfortu. Interiér Nového Renault Mégane okamžitě zaujme vysokou kvalitou a harmonií. Materiály příjemné na dotyk, rafinované čalounění, volant potažený kůži Nappa, elegantní chromované ozdobné prvky… Interiér je nezvykle prostorný a dokonale tvarovaná široká sedadla zaručují pohodlnou jízdu plnou nezapomenutelných zážitků. Díky panoramatickému střešnímu oknu se slunce stává nerozlučným společníkem nového Renaultu Mégane. Touha vyrazit na cestu, stimulovaná rytmem zvuků audio systému Bose®, prostupuje celým vozem a stává se tak nedílnou součást tohoto jedinečného zážitku.
Nový Renault Mégane vám připraví chvíle plné intenzivních emocí a neobyčejných jízdních prožitků. Moderní asistenční systémy, multimediální systém R-LINK 2, v této třídě vozů jedinečný systém 4CONTROL aktivního řízení všech 4 kol, systém MULTI-SENSE, díky kterému si můžete zvolit styl jízdy, který vám nejlépe vyhovuje, a také dynamické a zároveň úsporné motory – to vše zaručí, že se na silnici budete cítit jako doma.
Bližší informace o vozech Renault Vám podá vedoucí prodeje Tomáš Petrus na tel.: 376 358 740.

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4