Klatovská pouť 2018

Neváhejte, nečekejte, usedněte do atrakcí, za chvíli odlétáme!
6500 metrů čtverečních pouťových atrakcí, dobré nálady, dětského smíchu, soutěží, hudebních vystoupení, dobrého jídla a pití, ale i mimořádných pouťových slev na nové vozy a příslušenství.
Připoutejte se, pouť v AUTO NEJDL roztáčí svá kola.

DSCN0099

 

ZDARMA DO MARIÁNSKÝCH LÁZNÍ

Zveme Vás na prodloužený víkend plný odpočinku a dobré nálady.
Krásná příroda a promenády Mariánských Lázní zregenerují Vaši duši a Vaše tělo roztaje pod rukama profesionálů i při ochutnávce téměř čtyřiceti léčivých pramenů. Pojďte se s námi nechat rozmazlovat, platí AUTO NEJDL. Vy a Váš partner si to zasloužíte.

LAZEN

Váš hotel je v samém centru Mariánských Lázní jen 3 minuty chůze krásným parkem ke zpívající fontáně a kolonádě. … pokračování str. 2 pokračování ze str. 1 … Patnácti minutovou procházkou dojdete k lanovce, která Vás vyveze na Zádubskou výšinu, kde můžete relaxovat u obory s daňky a nebo poznávat památky naší země v parku Boheminium. Po krásné procházce určitě vytráví a rádi uvítáte polopenzi a vhod přijde i nějaká lázeňská procedura. Ať dáte přednost masáži klasické, medové a nebo lávovými kameny, Vaše těla pod rukama profesionálů určitě roztají.
Pojďte si s námi odpočinout do Mariánských Lázní. Poukazy rozdáváme ke každému objednanému vozu od 28. června až do soboty 7. července.
Co vše získáte ZDARMA?
-ubytování dvou osob v dvoulůžkovém pokoji s vlastním sociálním zařízením na dvě noci
– dvě snídaně a dvě večeře pro dva lidi
– zdarma WIFI
Jaké další služby hotel nabízí?
Vybrat si můžete z mnoha procedur, od klasických a reflexních masáží (od 150 Kč) až po relaxační a léčebné procedury nebo například zápůjčku horských kol.
Přejeme vám příjemnou a ničím nerušenou relaxaci.

 

DNES ZDARMA ZÍTRA ZA PENÍZE

Ne, nejde o pohádku „Obušku, z pytle ven”, ale o mimořádnou akci, která na Vás čeká pouze v AUTO NEJDL!
Nevěříte? Za jedenáct poutí se prodalo 290 nových vozů, tedy průměrně 26 vozů za jediný den, vždyť to nám normálně trvá přes půl měsíce 🙂 Loni prodáno 29 vozů a to nebyla nabídka rozhodně tak zajímavá jako nyní! K pouťové slevě a příslušenství zdarma jsme totiž přidali ještě navíc Relax pobyt v Mariánských lázních a poukázky na nákup elektroniky nebo třeba dovolené v hodnotě 20.000 Kč! To bude fronta jak ve čtvrtek před Kauflandem 🙂
Proč nový vůz z pouti v AUTO NEJDL?
– Pouťové SLEVY až 193 tisíc Kč
– ŠROTOVNÉ až 25 tisíc Kč
– ZDARMA příslušenství
– ZDARMA Relax pobyt pro dva v Mariánských lázní
– ZDARMA poukázka na elektro nebo dovolenou v hodnotě 20 tisíc Kč (při financování)
– ZDARMA prodloužená záruka
– ZDARMA ochrana proti krádeži
– VIP karta plná slev
Pouze jeden den v roce dotujeme ceny nových i ročních vozů a dáme Vám více než můžeme. Využijete letos bezkonkurenční nabídku i Vy? Bližší informace Vám rádi podají naši prodejci na tel.: 376 358 700.

 

POUKAZ
Potřebujete si koupit nový vůz, ale zrovna jako naschvál odešla lednička nebo televize a nebo jste slíbil manželce, že letos už jí opravdu vezmete k moři?
V sobotu 7. července to není problém a můžete vyřešit vše najednou.
Díky dlouhodobé spolupráci s úvěrovou společností Essox se nám na sobotu 7. července podařilo dojednat mimořádnou akci. Při nákupu na úvěr většiny nových vozů (v inzerci označeny  ) a nebo ojetých vozů (nad 100.000 Kč), dostanete POUKAZ v hodnotě 20.000 Kč na nákup dovolené a nebo elektroniky!
Bližší informace Vám rádi podají naši prodejci, neváhejte se zeptat, lepší nabídka neexistuje.

essay service

Objednat novinky

[contact-form-7 id="4564" title="Odběr novinek"]

Objednat předváděcí jízdu

[contact-form-7 id="109" title="servis"]

Napsat řediteli

[contact-form-7 id="2124" title="reditel"]