Jarní prohlídky

Zima je už snad nadobro za námi a můžeme se rozloučit i s poslední věcí, která by nám ji připomínala – se zimními pneumatikami.
Chcete ušetřit a za přezutí neplatit? Pořiďte si u nás v sobotu 7. dubna nové letní pneumatiky za akční cenu od 732 Kč, plechové nebo hliníkové disky a my Váš vůz ZDARMA přezujeme! Nakoupíte tak pneumatiky za jednu z nejvýhodnějších cen na trhu a ještě ušetříte minimálně 600 Kč za přezutí.
Po zimě je také dobré zkontrolovat vůz a pokud některé části zimou trpěly, nechat je včas opravit.

pneu
Přijeďte v sobotu 7. dubna od 8 do 14 hodin a Váš vůz kompletně prohlédneme za pouhých 99 Kč!
V zimě je nejvíce namáhán podvozek a tak se zaměříme na vůle řízení a ložisek, neporušenost antikorozní ochrany spodku a těsnost výfukového a brzdného systému. Během cca půl hodiny kompletně prohlédneme a otestujeme celý vůz včetně testu tlumičů a účinnosti brzd na testeru. Technik Vám veškerá problémová místa ukáže a poradí jak je odstranit.

Našly se nějaké závady? Nechte si je u nás v AUTO NEJDL odstranit za výhodnou cenu! Na materiál získáte slevu až 25%, překvapíme Vás, jak výhodně a hlavně kvalitně umíme vozy opravovat.

Po zimě doporučujeme změřit a seřídit geometrii vozu, neboť zvláště jízda ve výtlucích ji dokáže výrazně rozhodit. Špatná geometrie se pak podepisuje na zvětšeném opotřebení pneumatik, ložisek i zhoršené bezpečnosti jízdy. Geometrie se tedy skutečně vyplatí a za sobotní cenu 549 Kč je to bez jakýchkoli pochyb 😉

Za akční cenu 100 Kč můžeme na voze načíst paměť závad řídící jednotky a zjistit tak, zda řídící jednotka registrovala nějaké nestandardní situace, které by odhalily skrytý problém.

Akční cena je připravena i na výměnu oleje, která dle typu vozu vyjde od 549 Kč (olej 10W40 vhodný např. pro vozy Favorit a Felicia). V ceně je započten olej a práce mechanika, připočítat je třeba pouze olejový filtr s cenou od 100 Kč dle typu a značky vozu. Akční ceny platí i na oleje pro novější vozy, přijeďte i Vy v sobotu 7. dubna výrazně ušetřit!
Je Váš vůz kompletně prohlédnut, ale je špinavý? Za akční cenu 170 Kč, Váš vůz zbavíme od zbytků soli!

 

Bližší informace najdete zde: noviny

Objednat novinky

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Souhlasím se zasíláním novinek na můj e-mail.

Objednat předváděcí jízdu

Vaše jméno (vyžadováno):

Vaše telefon (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět

Značka a typ vozu:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4

Napsat řediteli

Vaše jméno (vyžadováno):

Váš email (vyžadováno):

Předmět:

Vaše zpráva:

Antispam otázka, výsledek napište slovy:
6+4